Telefon

789-157-552

Email

kontakt@byb.com.pl

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 10:00-20:00 | Sob 9:00-14:00

Pracujemy na profesjonalnych liniach kosmetyków, które są sprawdzone. W naszym studiu urody prowadzimy także sprzedaż kosmetyków, które cieszą się zaufaniem wśród profesjonalistów.

„ŚWIADOME PODEJŚCIE DO PIELĘGNACJI SKÓRY TO FUNDAMENTALNE ZAŁOŻENIE, KTÓRE TOWARZYSZYŁO TWORZENIU MARKI DERMOMEDICA.”

Dermomedica to specjalistyczna marka przeciwstarzeniowa, przeznaczona do terapii skóry w trakcie kuracji estetycznych oraz wspomagająca ich efektywność. Receptury preparatów zostały opracowane tak, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry i stymulować fizjologiczne procesy odnowy. Marka oferuje zaawansowane formuły kosmeceutyków, które są preparatami z pogranicza leków i kosmetyków. Kosmeceutyki komunikują stężenia głównych substancji aktywnych, dlatego są tak chętnie wybierane przez wymagających kosmetologów, lekarzy medycyny estetycznej oraz ich pacjentów.

DermaQuest – Laboratorium DermaQuest to amerykańska marka profesjonalna gwarantująca ponadprzeciętne rezultaty w specjalistycznej pielęgnacji skóry.
Markę wykreował i stworzył w 1999 roku światowej sławy chemik – Sam Dhatt.

Jego pasja i ogromne doświadczenie sprawiły, że formuły DermaQuest to kwintesencja najnowszych osiągnieć w świecie kosmetologii i medycy przeciwstarzeniowej.
Wszystkie kosmeceutyki DermaQuest produkowane są w USA, ich formuły nie zawierają parabenów i nigdy nie były testowane na zwierzętach.

DermaQuest to:

Pionier i współtwórca przełomowego stosowania roślinnych komórek macierzystych w formie liposomów i ekstraktów roślinnych!
Komórki macierzyste odgrywają ogromną rolę w medycynie regeneracyjnej, a ich odkrycie zostało okrzyknięte przełomem w świecie kosmetologii.

DermaQuest jest pierwszym i jedynym laboratorium kosmeceutyków medycznych, które połączyło zaawansowaną technologię liposomów, wysokoefektywnych komórek macierzystych, czystego retinolu, wititaminy C z wysoce efektywnym kwasem ferulowym!
Kwas ferulowy to bardzo silny antyoksydant, który stabilizuje substancje aktywne, zwiększa ich efektywność oraz pełni rolę naturalnego filtra UV.
Jego działanie przeciwrodnikowe jest na tyle spektakularne, że doczekał się wielu badań klinicznych potwierdzających jego skuteczność.
Na chwilę obecną jest jednym z najbardziej pożądanych anytoksydantów w formułach kosmeceutyków medycznych.

Peel Mission – Peel Mission® to marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Pasja, innowacja i dążenie do doskonałości to najważniejsze filary marki, stanowiące jej fundamenty od momentu stworzenia do dziś. Oferta produktowa marki to najwyższej jakości zabiegi skierowane dla lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, która tworzy gama innowacyjnych peelingów chemicznych o farmaceutycznej czystości.
Różnorodność stężeń i produktów dostępnych w portfolio marki, pozwalają na efektywne ich wykorzystanie i zaprojektowanie programu idealnie skrojonego do potrzeb skóry każdego Klienta.

PB Nails – Z największą starannością dbamy o jakość i trwałość naszych produktów, ciągle poszerzając i udoskonalając ich wachlarz. Chcemy, aby produkty, które dostarczamy spełniały wymagania stylistów w 100%. Pasja i profesjonalizm sprawiają, że od ponad 14 lat budujemy z radością markę, której zaufało setki stylistów.
W budowaniu sukcesu naszej firmy bierze udział szereg osób. Nasi Instruktorzy czuwają nad rozwojem i kwalifikacjami stylistów, uwzględniając najnowsze trendy w stylizacji paznokci. Przedstawiciele, Dystrybutorzy oraz punkty sprzedaży zapewniają dostępność produktów w Polsce oraz za granicą.

Ambasadorzy marki to wybitne i uzdolnione stylistki paznokci, które testują nasze produkty i dzielą się swoimi inspiracjami na stylizacje w portalach społecznościowych. W salonach współpracujących z naszą marką klientki mogą liczyć na wysoki poziom usług oferowanych z użyciem produktów marki PB NAILS.