Telefon

789-157-552

Email

kontakt@byb.com.pl

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 10:00-20:00 | Sob 9:00-14:00

Depilacja laserowa

Laser Soprano Ice Platinium to przełomowa technologia epilacji światowego lidera firmy Alma . Soprano ICE Platinum to pierwszy na świecie laser depilujący emitujący trzy długości fal (Aleksandryt 755NM, Dioda 810 NM, Nd YAG 1064 NM) podczas jednego impulsu które uszkadzają mieszek włosowy na różnych głębokościach skóry dzięki czemu depilacja jest dużo bardziej skuteczna, precyzyjna i bezbolesna. Synergia działania trzech fal (będących złotym standardem w laserowej depilacji) podczas każdego impulsu zapobiega ponownemu odrostowi owłosienia. Bezbolesna depilacja laserowa do włosów ciemnych i jasnych.

Krótki opis zabiegu

Czas trwania zabiegu:

5 – 30 min

Kiedy wykonywać zabieg?

jesień/zima/wiosna

Jak często wykonywać zabieg?

4 – 12 tygodni

Kiedy zobaczymy efekty?

po 2 – 3 zabiegach

Rodzaj znieczulenia?

brak

Ilość zabiegów:

6 – 8 zabiegów

Wskazania do zabiegu

Przeciwskazania do zabiegu

Opis przebiegu zabiegu

Zabieg laserowej depilacji laserem Soprano Ice Platinium jest niezwykle krótki i bezbolesny. Przy pierwszej wizycie, dermatolog przeprowadza wywiad, ocenia stan i typ skóry oraz rodzaj włosa – od tych czynników uzależnione jest prawidłowe dobranie parametrów lasera. Osoby zakwalifikowane do zabiegu mają wykonaną próbę laserową, a następnie zabieg. Usunięcie owłosienia z pach to zaledwie 2-3 minuty a z nóg to ok 15 -20 minut. Do zabiegu skóra powinna być ogolona, umyta i niczym nieposmarowana.

Efekty po zabiegu

Efekty depilacji laserowej bikini to nie tylko pozbycie się niechcianego owłosienia, lecz także większy komfort życia na co dzień.
Rezultaty to:

Opinie

Profesjonalna pielęgnacja domowa

Fizjologiczny krem regenerujący

50 ml - 120,00

Zdjęcia