Telefon

789-157-552

Email

kontakt@byb.com.pl

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 10:00-20:00 | Sob 9:00-14:00

Oxybrazja

Oxybrazja jest nową metodą złuszczania naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Oxybrazja daje efekt naturalnej i samoistnej odbudowy i regeneracji skóry. Zabieg nie powoduje podrażnienia skóry, mogą go wykonywać osoby z cerą naczyniową, wrażliwą, skłonną do rumienia oraz trądzikową. Zabieg jest bezbolesny, bezpieczny i przyjemnie odświeżający. Wykonywany jest na mokro co daje skórze uczucie chłodu i odprężenia. Bardzo skutecznie usuwa zanieczyszczenia, zaskórniki i zwęża pory.
Regularne wykonywanie oxybrazji wpływa na poprawę wyglądu skóry, jej rozjaśnienie, wygładzenie i likwidację niedoskonałości.

Krótki opis zabiegu

Czas trwania zabiegu:

30 – 45 min

Kiedy wykonywać zabieg?

zabieg całoroczny

Jak często wykonywać zabieg?

1 raz w tygodniu

Kiedy zobaczymy efekty?

bezpośrednio po zabiegu

Rodzaj znieczulenia?

brak

Ilość zabiegów:

3 – 10 zabiegów

Wskazania do zabiegu

Przeciwskazania do zabiegu

Opis przebiegu zabiegu

Bezpośrednio przed zabiegiem skóra zostaje dokładnie oczyszczona i wykonuje się demakijaż. W zależności od problemów, wykonuje się również, delikatny peeling który złuszczy pierwszą warstwę martwego naskórka co spotęguje efekt oxybrazji. Jeśli problemem są przebarwienia, chcemy skórę rozjaśnić, odświeżyć lub uspokoić stany zapalne, to wykonanie pilingu nie jest konieczne.
Zabieg wykonuje się za pomocą specjalnego aplikatora, z którego pod ciśnieniem wydobywają się kropelki soli fizjologicznej. Ciecz uderzając o powierzchnię skóry złuszcza warstwę rogową naskórka, intensyfikując tym samym naturalne procesy regeneracyjne. Intensywność złuszczania uzależniona jest od ilości ruchów wykonanych w jednym miejscu podczas zabiegu. Po wykonaniu zabiegu, nakładana jest ampułka lub koktajl głęboko odżywczy a następnie maska algowa lub kremowa.

Efekty po zabiegu

Niesłabnąca popularność oxybrazji wynika z faktu, iż na efekty nie trzeba długo czekać. Są one widoczne już po zakończeniu pierwszego zabiegu. Skóra jest oczyszczona z zaskórników i toksyn, wygląda świeżo, i promiennie. Jest rozjaśniona, o wyrównanym kolorycie. Podczas wykonywania zabiegu została odżywiona, dzięki czemu jest napięta i jedwabiście gładka w dotyku. Rozszerzone pory i drobne zmarszczki są mniej widoczne. Intensywne dotlenienie skóry działa również kojąco i poprawia samopoczucie. Regularne wykonywanie zabiegu oddziałuje na skórę właściwą, pobudzając tkanki do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Efektem tego jest zwiększenie elastyczności skóry oraz spłycenie powierzchownych zmarszczek. Oxybrazja pobudza mikrokrążenie, które korzystnie wpływa na procesy regeneracyjne skóry, w tym na zmniejszenie widoczności blizn. Dzięki zabiegom oxybrazji skóra wygląda świeżo i młodo.

Profesjonalna pielęgnacja domowa

Fizjologiczny krem regenerujący

50 ml - 120,00

Opinie

Zdjęcia