Telefon

789-157-552

Email

kontakt@byb.com.pl

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 10:00-20:00 | Sob 9:00-14:00

Nasze studio urody powstało z myślą o Klientach ceniących sobie najwyższą jakość wykonywanych usług.


W tym przypadku nie lubimy kompromisów – zabiegi wykonujemy wyłącznie za pomocą sprzętu najnowszej generacji, który w połączeniu z najlepszymi produktami potrafi zapewnić znakomite efekty. U nas wymodelujesz swoje ciało za pomocą technologii Icoone, a także pozbędziesz się niechcianego owłosienia przy pomocy najnowocześniejszego lasera Soprano Ice Platinum. Poza gamą zabiegów z medycyny estetycznej oferujemy również kompleksowe zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy, a także manicure i pedicure.

Podchodzimy do ciała holistycznie i lubimy dbać o naszych Klientów kompleksowo. Dlatego bardzo cenimy sobie naszą współpracę z dietetykiem. Dzięki temu efekty z wykonywanych zabiegów mogą być jeszcze lepiej widoczne i utrzymywać się dłużej.

Na pierwszym miejscu stawiamy na profesjonalizm, dlatego zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są wykonywane u nas jedynie przez wykwalifikowanego lekarza z długoletnim stażem. Dzięki temu każdy nasz Klient może mieć pewność, że znalazł się w dobrych rękach.

Zależy nam, aby Klienci, którzy nas odwiedzają, poczuli się odprężeni i zrelaksowani. W tym celu nie trzeba wcale wyjeżdżać za miasto, ponieważ oferujemy dogodną lokalizację w centrum miasta. Wiemy także, jak bardzo miejsce, w którym przebywamy, potrafi wpłynąć na nasze samopoczucie, dlatego dbamy o najmniejsze szczegóły w naszym salonie zachwycającym na co dzień wysokim standardem wykończenia. Kultura oraz estetyka na wysokim poziomie pomagają naszym Klientom płynnie przejść w stan odprężenia. Dbamy, aby każdy zabieg był możliwie jak najbardziej komfortowy i przyjemny. Jesteśmy wysoko wrażliwi na potrzeby każdego naszego Klienta.

Przyjazna atmosfera nie wyklucza u nas profesjonalnego podejścia do wykonywanych usług.

Nasz przepis na zadowolenie Klientów to również wspaniała kadra, w której połączyliśmy nieocenionych, doświadczonych pracowników z entuzjazmem i niesamowitą energią płynącą od tych, którzy są z nami nieco krócej. Stawiamy na regularne szkolenia i aktywny rozwój wszystkich naszych współpracowników – Ci zresztą sami chętnie podążają za nowymi trendami.

Cieszymy się, że możemy zaprosić naszych Klientów do miejsca, które spełnia wysokie standardy i posiada na swoim koncie liczne certyfikaty będące dowodem na to, że to, co robimy z ogromną pasją – robimy jak najlepiej. Zakres naszych cen wiąże się ściśle z najwyższą jakością oferowanych usług i znakomitych produktów używanych podczas wykonywanych zabiegów.

Dzięki temu wszystko, co oferujemy, jest na najwyższym poziomie.

Przyjdź i odkryj u nas swoje naturalne piękno!