Telefon

789-157-552

Email

kontakt@byb.com.pl

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 10:00-20:00 | Sob 9:00-14:00

Terapeutyczny zabieg Peeling C DermaQuest

Laser Soprano Ice Platinium to przełomowa technologia epilacji światowego lidera firmy Alma . Soprano ICE Platinum to pierwszy na świecie laser depilujący emitujący trzy długości fal (Aleksandryt 755NM, Dioda 810 NM, Nd YAG 1064 NM) podczas jednego impulsu które uszkadzają mieszek włosowy na różnych głębokościach skóry dzięki czemu depilacja jest dużo bardziej skuteczna, precyzyjna i bezbolesna. Synergia działania trzech fal (będących złotym standardem w laserowej depilacji) podczas każdego impulsu zapobiega ponownemu odrostowi owłosienia. Bezbolesna depilacja laserowa do włosów ciemnych i jasnych.

Krótki opis zabiegu

Czas trwania zabiegu:

1 godzina

Kiedy wykonywać zabieg?

cały rok

Jak często wykonywać zabieg?

co 1 – 14 dni

Kiedy zobaczymy efekty?

natychmiast

Rodzaj znieczulenia?

brak

Ilość zabiegów:

Seria 6 zabiegów co 10 – 14 dni dwa razy w roku 

Wskazania do zabiegu

Przeciwskazania do zabiegu

Opis przebiegu zabiegu

Zabieg rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia i przygotowania skóry z użyciem mieszanki wygładzających olejków, delikatnego żelu i serum o szerokim spektrum działania zawierającym kwas azelainowy.

Następnym etapem jest nałożenie na skórę natychmiastowo działającego peelingu z kwasem L-askorbinowym oraz kwasem mlekowym i fitowym.

Kolejny etap to neutralizacja, czyli przywrócenie skórze optymalnego ph za pomocą preparatu na bazie zielonej herbaty i kopru włoskiego. Następnie nałożona zostaje maska zawierające enzymy proteolityczne z papai i arbuza.

Końcowym etapem zabiegu jest nałożenie maski z kwasem alfa-liponowym oraz Lipofilową witaminą C, a następnie kremu bogatego w substancje aktywne o działaniu rozjaśniającym, przeciwstarzenio-wym oraz pobudzającym skórę do odnowy na poziomie skóry właściwej.

Efekty po zabiegu

Opinie

Profesjonalna pielęgnacja domowa

Zestaw Lipid Control Cleanser ​

150 ml - 219,00 zł

Film